Większe piersi? Poznaj najlepsze zabiegi na duży biust!

Uroda

Atrakcyjność – to jedna z cech, którą pożąda niemal każda kobieta. Panie potrafią ingerować w swoją urodę, wydawać setki złotych na ubrania i spędzać godziny przed lustrem. Wszystko to, aby czuć się atrakcyjniejszymi.

Panie ingerują w niemal całe swoje ciało. Jednym z elementów do którego przywiązują największą uwagę jest biust. Piersi, według wzorca powinny być dostatecznie duże (najczęściej pożądana miseczka „C” lub „D”) oraz jędrne.

Metod powiększania, ujędrniania i modelowania biustu jest wiele. Dzisiaj pragniemy przedstawić metody, które nie tylko cieszą się największą popularnością, ale są również najskuteczniejsze. Mowa oczywiście o zabiegach oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej.

Implanty piersiowe (operacyjne powiększanie biustu)
Implanty piersiowe, czyli silikonowe wkładki o kształcie okrągłym lub anatomicznym. Metoda efektywna, dożywotnio trwała i pozwalająca na uzyskanie dowolnego, wymarzonego efektu.

Rozwiązanie to jest w pełni bezpieczne (komplikacje pozabiegowe występują naprawdę rzadko), ale przy tym dosyć kosztowne (około 15.000 złotych).

Wadą tej metody jest stosunkowo długi czas rekonwalescencji. Może ona trwać nawet do kilkunastu tygodni.

Kwas hialuronowy
Na przeciwległym biegunie jeśli chodzi o czas rekonwalescencji jest metoda powiększania kwasem hialuronowym. To rozwiązanie pozwala cieszyć się „nowymi”, powiększonymi piersiami już po kilku dniach od aplikacji kwasu hialuronowego.

Ze względu na fakt, iż substancja ta występuje naturalnie w  organizmie – jest w pełni bezpieczna. Niestety po okresie kilkunastu miesięcy rozpoczyna się proces wchłaniania kwasu przez organizm, co sprawia, że piersi wracają do swoich pierwotnych wymiarów.

Lipomodeling
Metodą, która daje zdecydowanie najbardziej naturalne efekty jest powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową, a właściwie lipomodeling.

Metoda ta polega na aplikacji wcześniej pobranej tkanki tłuszczowej (zabieg liposukcji) bezpośrednio w okolice gruczołu piersiowego. Tym samym zabieg pozwala nie tylko wymodelować biust, ale także – pozbyć się nadmiarów tkanki tłuszczowej np. z okolic ud czy pośladków.

Dodaj komentarz