Kobiecy biust – jak powiększyć?

Uroda

Natura nie każdą kobietę obdarza dużym i jędrnym biustem. Wiele Pań musi „zadowolić się” miseczką w rozmiarze A lub B.

Spore grono kobiet nie zamierza się godzić z tym faktem i interweniuje. W jaki sposób? Najczęściej poprzez zastosowanie biustonoszów push-up, konturowanie piersi oraz rozmaite zabiegi ujędrniające. Niektóre z kobiet idą nawet o krok dalej i decydują się na zabiegowe powiększanie biustu. Z jakich metod najchętniej korzystają Panie? Które metody na większy biust cieszą się największą popularnością?

Nadal, zdecydowanie najpopularniejszą, zabiegową formą powiększania biustu jest zabieg wszczepiania implantów piersiowych. To inwazyjne rozwiązanie ma mnóstwo zwolenniczek z jednego prostego powoduj: gwarantuje dożywotni efekt. Co więcej, pacjentka może dowolnie określić kształt oraz wielkość nowych piersi. Wadą powiększania piersi implantami jest jednak ich spory koszt oraz długi okres rekonwalescencji. Pełne wygojenie ran i ustanie bólu niekiedy trwa nawet do 3 miesięcy.

Innym, stale zyskującym na popularności rozwiązaniem jest lipomodeling. Nazwa ta pochodzi od dwóch części zabiegowych: liposukcji oraz modelingu. W pierwszej, pozyskiwany jest materiał do powiększania piersi (tkanka tłuszczowej). W drugiej zaś piersi są modelowane przy wykorzystaniu odwirowanego tłuszczu. Metodę tą cechują doskonałe rezultaty (efekt jest niezwykle naturalny).

Sporo zwolenników ma również wypełnianie piersi kwasem hialuronowym. Mimo, że metoda ta pozwala powiększyć piersi maksymalnie o 1,5 rozmiaru to Panie naprawdę ochoczo po nią sięgają. Dlaczego? Przede wszystkim, zaletą tego rozwiązania jest mała inwazyjność. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu częściowym, a okres rekonwalescencji nie wynosi więcej niż kilka dni.

Nieinwazyjne metody na większy biust.
Medycyna bezustannie pracuje nad rozwiązaniami, które umożliwią bezinwazyjne powiększanie biust. Na ten moment najskuteczniejszym rozwiązaniem wydają się suplementy diet, a konkretniej ProBreast Plus (terapia doustna i miejscowa).

Dodaj komentarz