Młody jęczmień na odchudzanie

Odchudzanie

Na rynku suplementów diet znaleźć możemy rozmaite środki i preparaty. Część z nich jest skuteczna, część – praktycznie nie daje żadnych rezultatów. Do którego grona zaliczają się śroki z ekstraktem z młodego jęczmienia?

Młody jęczmień to środek wykorzystywany głównie przez osoby pragnące schudnąć i/lub oczyścić organizm. Preparat ten nie jest szeroko promowany w głównych mediach. Mimo to, znajduje wielu zwolenników i cieszy się nie małą popularnością.

Młody jęczmień – właściwości odchudzające

Zielony jęczmień to źródło substancji niepodlegającej trawieniu przez enzymy znajdujące się w organizmie człowieka – błonnika. Odpowiedzialny jest on za kilka ważnych funkcji w organizmie człowieka. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca spożywanie codziennie od 20 do 40 gramów tej substancji. Niestety, w codziennej, standardowej diecie trudno o taką ilość. Dlatego też, zmuszeni jesteśmy sięgać po suplementy diety.

Ekstrakt z młodego jęczmienia jest doskonałym źródłem błonnika, który wykazuje następujące właściwości pro-zdrowotne, oczyszczające i odchudzające:

  • reguluje wchłanianie trójglicerydów oraz cholesterolu
  • spowalnia tempo rozkładu węglowodanów
  • ogranicza ilość toksyn w organizmie
  • doprowadza do usunięcia wzdęć
  • przyśpiesza perstaltykę jelit
  • doprowadza do uczucia sytości

Co do skuteczności błonnika nie ma żadnych wątpliwości – zostało przeprowadzonych mnóstwo różnych, niezależnych badań, które jednoznacznie pokazują, że skuteczność tej substancji jest bardzo wysoka.

Nic więc zatem dziwnego w tym, iż młody jęczmień jest tak rozchwytywanym suplementem. W końcu, spośród wielu innyc preparatów – stanowi jedno z najlepszych źródeł błonnika.

Młody jęczmień w kapsułkach – czy warto? Opinie i efekty.

Efektywność tego preparatu stoi na bardzo wysokim poziomie. Konsumenci przede wszystkim chwalą wysoka skuteczność (nawet do kilku kilogramów na minusie w ciągu miesiąca) oraz natychmiastowe działanie.

Nie mamy żadnych wątpliwości – młody jęczmień to z całą pewnością preparat godny rekomendacji naszego serwisu.

Dodaj komentarz