Czy młody jęczmień jest skuteczny na odchudzanie?

Odchudzanie

Zielony jęczmień to produkt, który bije rekordy popularności. Znajduje zastosowanie głównie w leczeniu nadwagi. Czy faktycznie jest tak skuteczny jak przedstawiają to eksperci? Czy młody jęczmień jest efektywnym wsparciem dla procesów odchudzania?

Hit zza oceanu – młody zielony jęczmień
W Stanach Zjednoczonych problem nadwagi jest niezwykle powszechny. Nic więc dziwnego w tym, że to właśnie tam, naukowcy pracują najwydajniej nad produkcją nowych suplementów diet. Jednym z najnowszych rozwiązań jest zielony jęczmień.

Młody zielony jęczmień bardzo szybko zyskał wielu zwolenników. Aktualnie, w USA stanowi prawdziwy HIT. Powoli zyskuje popularność na zachodzie Europy oraz Polsce. Czy zasłużenie?

Skuteczny, bezpieczny i wygodny, czyli zielony jęczmień w pigułce
Na temat efektywności zielonego jęczmienia wypowiadało się wielu ekspertów, dietetyków i lekarzy. Co do jego skuteczności nie ma żadnych wątpliwości. Na dowód, przedstawiamy opinie naszych czytelników.

Marzena, 22 lata
16 kg w ciągu 3 miesięcy. To mój wynik, przy diecie, treningu i suplementacji zielonego jęczmienia. Można? Można! Polecam wszystkim ten suplement diety, bo naprawdę jest skuteczny.

Kacper, 17 lat
Z nadwagą borykam się od dzieciństwa. Dopiero teraz udaje mi się ją skutecznie redukować. Chudnę w tempie około 4-5kg/miesiąc… a to wszystko za sprawą Green Barley – zielonego jęczmienia!

Z kolei o bezpieczeństwie zielonego jęczmienia możemy dowiedzieć się z innych opinii, znalezionych w sieci:

Romanek66 napisał:
[..] najlepsze jest to, że nie powoduje żadnych negatywnych skutków ubocznych. Działa, bez efektu jojo, bez dyskomfortu – no po prostu mega. [..]

Karolcia_Gda napisała:
[..] nie, nie było skutków ubocznych. W sumie to nawet lepsze miałam samopoczucie. Tam jest sporo witamin i minerałów, dlatego to tak działa [..]

 

My nie mamy żadnych wątpliwości, że zielony jęczmień jest skuteczny. A Ty? Więcej o tym rewolucyjnym preparacie przeczytasz na : blogeraska.pl

Dodaj komentarz